Ersağ El Temizleme Jeli Satışa Sunuldu

Bilindiği üzere Coronavirüs (COVID-19) tüm dünyayı kasıp kavurdu. Sağlığımızı tehdit eden bu virüse karşı temizlik ve hijyen en üst safhalarda tutulmaya çalışılıyor. Bu durum herkeste dezenfektan, el dezenfektanı veya el temizleme jelleri gibi ürünleri almaya itiyor.

Hâlihazırda uzun zamandır 300ml ve 100ml olarak satılan Ersağ El Temizleme Jeli bitki ekstraktlarıyla içeriği zenginleştirilerek yeniden satışa sunuldu. Peki bu muhteşem ürünün yani Ersağ El Temizleme Jelinin özlellikleri nelerdir?

Ersağ El Temizleme Jeli Özellikleri, Fiyatı ve Kullanımı

Ersağ El Temizleme Jeli, içeriğinde yer alan Çay Ağacı Yağı ile ellerinizi yıkamadan önce ya da yıkadıktan sonra kullanabileceğiniz özel formüle edilmiş bir üründür. Kullanımı ise gayet basittir. İhtiyaç hâlinde elinize yeterli miktarda alıp tamamen kuruyana kadar ovalayarak uygulayabilirsiniz. El temizleme jelinin 100 ml’lik satış fiyatı 14.50₺, 300ml’lik boyunın satış fiyatı 50₺‘dir. Üye olarak %25 indirimle tüm ersağ ürünlerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca ikinci 100₺ alışıverişinizden sonra %10’dan başlayarak %33’e kadar ek bir kariyer basamağı indirimi alabilirsiniz.

Ersağ sistemi, üyelik avantajları ve kariyer basamakları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için <<TIKLAYIN>>

İndirim ve kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz Üye Olun. Üye olmak için <<TIKLAYIN>>

Üye olmadan sipariş vermek için > (yeni sekmede açılır)”><<TIKLAYIN>>

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir